Ordinace dentální hygieny pro dospělé a děti

Petra Korbová, DiS., Plzeň

+420 739 816 467

 
 
 
 

Ordinační doba:

 

 

Pondělí - čtvrtek dle objednávek.

Pouze po předchozím objednání !

Dárkový poukaz

Dárkový pukaz na bělení zubů Petra Korbová
 

Postup bělení zubů

Video bělení zubů
 
 
 

AKCE

Detail akce
 
 

Dentální hygiena, bělení zubů, krásný úsměv, dentální šperk, ordinace dentální hygieny.

Služby ordinace dentální hygieny.


Zdravé zuby

mají pro člověka význam nejen funkční (rozmělňování potravy), fonetický (řeč), estetický, ale především jsou předpokladem dokonalého zdraví. Veškeré problémy v dutině ústní, jako jsou zubní kaz, zánět dásní či parodontóza, jsou rizikovými faktory pro vznik různých systémových onemocnění. Základem prevence těchto onemocnění je důkladná zubní hygiena. A to pravidelná domácí, doplněná alespoň dvakrát za rok profesionální dentální hygienou.

Dentální hygienu provádí diplomovaná specialistka - dentální hygienistka. Součástí její pracovní náplně je motivace a instruktáž pacientů ke správné zubní péči, seznámení klientů se sortimentem zubních pomůcek a s jejich použitím. Především však dentální hygienistka odstraňuje ze zubů měkké a tvrdé nánosy (zubní plak, zubní kámen, pigmentace) za použití speciálních ručních nástrojů (kyret) a to nad dásní i pod ní.
Cílem dentální hygieny je instruovat a motivovat širokou veřejnost k pravidelné a správné péči o svoje zuby i celou dutinu ústní, předcházet onemocněním v ústech a případně ve spolupráci s ošetřujícím lékařem napomáhat léčbě nemocí již vzniklých.

Dentální hygiena je vhodná pro dospělé i děti, a to alespoň jednou až dvakrát do roka. Ve své ordinaci nabízím veškeré služby týkající se preventivní, léčebné i estetické dentální hygieny v příjemném prostředí a individuální přístup k pacientům.

Máte-li nějaké dotazy, neváhejte mě kontaktovat.

Velice se těším na Vaši návštěvu.